Жила собі

Нарешті я можу почати потроху представляти ці історії українською. “Жила собі” – це серія невеликих оповідань, які я писала спеціально для своєї роботи жіночого блоґу, де я й досі головний блоґер і редактор в одній особі. Проте це цикл існував лише російською, і я дуже хотіла його українізувати. Починалось це як розвага і засіб заповнення групи в соцмережах. Так, я писала це за зарплатю і в рамках посадових обов’язків, але й за покликом душі, бо ідея була моя. Спершу я писала тільки те, що спадало на думку, а потім стала просити своїх читачок надсилати замовлення – про що б їм хотілося почитати. До цього циклу я була проти творчості на замовлення, але тут виявила, що листи від читачів дають мені додаткове натхнення, стимул писати.

Я зробила в блозі додатковий розділ, і він досі поповнюється. В кожному оповідання – історі жінки-архетипа, і вноді просто-таки жінки-комплекса. Якісь історії закінчуються добре, якісь – погано, а якісь не закінчуються взагалі, тим паче що останніх в житті набагато більше. Та й сам цикл – отака історія. Я думала, що мене вистачить на десяток оповідань в кращому разі, а їх уже набралося на книжку. І от тепер ця книга готується до друку. Мені б дуже хотілося мати і український наклад, тому я сподіваюсь, що читачі мене підтримають. Це – фотопроект, оскільки ілюструють його фотографи, зображеннями живих і теплих людей. Серія вийшла, як мені здається, дуже справжня, життєва, тому живі обличчя просто необхідній в ней.

На сайті, для якого я працюю, можна прослідкувати за всіма стадіями підготовки книги до друку – а буде вона довгою, оскільки проект включає працю багатьох фотографів, ідеї багатьох людей, а ще буде верстальник та власне видавець. Але тим більше цікаво цим займатися. Тут я буду розповідати про це також, але врахуйте, що пости на ці теми будуть включати і посилання на основний сайт, де розміщена “Жила собі”. Так, реклама, а чому б і ні?

Все можна буде почитати за відповідним посиланням на рубрику.
А якщо ви фотограф чи хочете сфотографуватися для проекта, я буду дуже рада. Пишіть мені на julia.batkilina@gmail.com
Я все роповім.
Фото Анастасії Іващенко.

Facebook Comments
Facebooktwittertumblrmail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *