Плетиво: уже в книгарнях

Рівно рік тому мені в приват написала неймовірна поетеса і цікава та легка на підйом людина Марія Микицей. Ми подружилися, породили кілька віршованих діалогів, і весь цей час писали книгу “Плетиво“, складали з написано єдиний малюнок. Цей проект народився на уламках іншого проекту, але він нам навіть дорожчий, бо – наш. Дуже символічно, що це сталось саме сьогодні.

Літо експериментів почалося! Нарешті ми з Марія Микицей та Svitlana Chebanova, яка проілюструвала нашу електронну збірку, радо представляємо буктрейлер та лінки, за якими можна завантажити книгу. Ця книга поки що тільки електронна, і це видається нам вельми цікавим, бо тут все для нас нове і незвідане – а відтак трошки і для читачів.
Цілком сучасна за носієм (точніше, його відсутністю), ця збірка являє водночас собою річ дуже архаїчну – поетичний діалог-дует, оскільки свої історії ми розповідаємо тут разом. ми зібрали це міст із замальовок, настроїв та фантазій, знаходячись більш як в тисячі кілометрів одна від одної. Але картина не була б довершеною, якби на якомусь етапі до нашої бесіди між Сходом та Заходом не приєднався веселий і чарівний Південь. Художниця з Миколаєва Svitlana Chebanova надала нам свої малюнки, про які нема сенсу розповідати – це треба бачити. Пелеплетіння землі, води, неба, плетиво з коріння та волосся чудернацьких створінь. Легка в’язь у всьому. Отже можна сказати, що поетична розмова вийшла на трьох.
Обкладинку першої версії, що зроблена у видавництві Стрільбицького, зверстали його чудові співробітники. Обкладинку другої, яка міститься на Українському авторському порталі, зробила для нас Інга Марчук.
Ну що ж, а тепер – дивіться.

Книгу можна купити тут:
Книжковий інтернет-супермаркет “Андронум”
Lulu.com
Український авторський портал.

Facebook Comments
Facebooktwittertumblrmail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *