Плетиво

Книга віршів, написана в співпраці з письменницею Марією Микицей з Івано-Франківська. Трохи містики, трохи лірики, трохи зоряної ночі і дрібка сумних ранків, легких, мов останній сон. Все – на відстані більш як в тисячу кілометрів, все – в інтернеті, отже і книга поки що електронна. Вона прийде до читачів такою, якою ми її створили – віртуальною. Така собі українська поезія в мережі.
Історія була б неповною без Світлани Чебанової, авторки безлічі цікавих малюнків, що прославляють її південний Миколаїв, забирають нас звідси в якісь незнані світи чи просто нагадують, як мало часом треба, щоб змінити світ на краще. Малюнки Світлани доповнили віршоване плетиво, та що там, Світлана стала просто третім співавтором книги. І от подорож в тисячу лі почалась. Ми сподіваємось пройти її весело і гідно.
А поки що до вашої уваги – буктрейлер, змонтований в Івано-Франківську Ігорем Присяжнюком. Чоловічий голос за кадром належить Сергію Силкіну. А ми з Марією Микицей читаємо вірш, який ще ніде оприлюднювався – тільки тут.

Тепер найголовніше – де придбати книгу.
Книжковий інтернет-супермаркет “Андронум”
Lulu.com
Український авторський портал.

Вірші про кохання, вірші про Україну, вірші про осінь, вірші про зиму…вірші як є…

Facebook Comments